10 אתרי ילדים מובילים
10 אתרי ילדים מובילים
טיפו - עולם של משחקים פורומים וכיף לילדים ובני נוער-| טיפו - פורטל הילדים והנוער
טיפו שולטטטט: כל המשחקים, פרסים ומתנות, בניית אתרים אישיים, פורומים ובלוגים, צ’טים, בדיחות, סרטונים, הורדות, הידיעות הכי חמות ברשת וים כיף לילדים ובני נוער
www.tipo.co.il/INDEX.HTMLאודות tipo

טיפו הינו פורטל אינטרנט ישראלי לילדים ולנוער שהוקם בשנת 2003. משנת 2009 נמצא האתר בבעלות 012 סמייל, שקנתה כ50% מהשליטה עליו מחברת הייפ אקטיב מדיה.

טיפו הוא אתר הילדים הגדול והנצפה ביותר בישראל, עם כ-700 אלף צפיות שונות ומעל מיליון חשיפות בחודש.

האתר מציע מגוון אפשרויות לילדים, שהעיקרית בהן היא פתיחת אתר אישי עם אפשרויות מגוונות לערוך אותו. בנוסף מתפרסמות באתר כתבות על עולם הילדים והנוער. מנהלת האתר היא ליאת לנג ועורכת התוכן הראשית באתר היא איילת פוה.

פורומים באתר
מערכת פורומים פעילה שכוללת למעלה מ-70 פורומים בנושאים שונים, כגון ספורט, טלוויזיה, משחקים, אמנות ועוד. לכל פורום ממונה מנהל שגם הוא גולש צעיר, אך על מערכת הפורומים הכוללת ממונה נציג מטעם החברה. בנוסף, ניתנות דרגות שונות לגולשים על פי מספר ההודעות שלהם בפורום.

טיפו ZONE
טיפו ZONE הוא אזור באתר המאפשר לבנות אתרים פשוטים ללא כל ידע בתכנות. כיום יש למעלה מ-100 אלף אתרים בנושאים שונים. האתרים בטיפו נמנים עם האזורים הנצפים והפעילים בו, עם למעלה מעשרת אלפים אתרים שנפתחו. באתרים של טיפו ישנן אפשרויות רבות לעריכתו ולשכלולו, כגון: פנאל ניהול רחב, הוספת קישורים, הוספת עדכוני חדשות, הוספת דפים ועריכתם, פורום לאתר, גלריה, סקרים ועוד.

טיפו LIVE
במרץ 2010 עלתה לאוויר הרשת החברתית של האתר - "טיפו Live", שמטרתו להוות רשת חברתית לילדים מחוץ לפייסבוק. מנהלת האתר ציינה כי מטרת הרשת היא לשנות את הרגלי השימוש של ילדים באתר פייסבוק ולהעביר אותם למסגרת מפוקחת ברשת יש מגוון אפשרויות כגון צ’אט, פורומים, בלוגים ו"קיר" כמו ברשתות חברתיות אחרות.

העיר של נויש
באתר גם צ’אט ציבורי לקהל הגולשים בשם "העיר שלנו" שיש בו 6 קטגוריות ובכל קטגוריה ישנם 3 חדרים, 18 חדרי צ’אט סך הכל. בצ’אט ישנם משגיחים שהם כמו גולשים רגילים עם הרשאות מיוחדות. לצ’אט יש גם פורום ואפשר לעצב דמות ייחודית לכל גולש שאיתה הגולש יכול לשוחח עם ילדים ובני נוער מכל הארץ.

אפשרויות נוספות
טיפו TV הוא ערוץ המאפשר לצלם סרטים בעזרת מצלמת אינטרנט ולפרסמם באתר. מדי פעם נערכות תחרויות של הסרט הכי טוב בנושא מסוים. בנוסף, קיים ערוץ משחקים ובו עשרות משחקים שפותחו על ידי צוות האתר.
Copyright © 2017